Kıbrıs Muhasebe

HALİL ÖKSÜZ YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİRLİK HİZMETLERİ

00Faaliyetimiz 25 yıllık bilgi, tecrübe ve konulardaki ihtisaslığı ile mükelleflerimize ana faaliyet konularına ilişkin tüm Vergi Mevzuatı karşısındaki konumunun belirlenmesi, yararlanılabilecek yasal vergi avantajlarının belirlenmesi, nasıl uygulanacaklarının planlanması, gelecek yıllarda şirket üzerindeki vergi yükünün hesaplanıp, vergi planlanması yapılarak şirket vergi yükünün azaltılmasını sağlamaktadır.

Şirket Kuruluşları, Birleşme, Tasfiye ve Tadilleri

Şirket kuruluşları, Birleşmeleri, Tasfiyeleri ve Tadilleri konuları ayrıntılı bilgi ve tecrübe gerektiren çalısmalardır. Kurulacak şirketin faaliyetlerine ve statüsüne en uygun olan şirket nevi'nin belirlenmesi ve optimal bir ana sözlesme hazırlanması, kuruluş işlemlerinin yürütülüp, sonuçlandırılması,

Şirket evlilikleri sıkça yaşanan olaylar değillerdir. Kurumumuzun bilgi birikim ve tecrübesi işiginda bu hizmet de sunulmaktadır.

Muhasebe Bilgi Sisteminin Kurulması

3568 sayılı yasa gereği gerçek ve tüzel kişilere ait teşebbüs ve işletmelerin muhasebe sistemlerinin kurulması, geliştirilmesi, işletmecilik finans, personel değerlemeleri konusunda da hizmet verilmektedir.

Kıbrıs Muhasebe

kıbrıs,kıbrıs muhasebe

kktc,Muhasebe,Vergi, Mevzuatları,Enflasyon, Muhasebesi,Dökümanlar,kdv,iş kurmak,güncel

muhasebeci,kıbrıs müşavirlik, kktc muhasebe, kıbrıs,bütçe planlama,denetim, danışmanlık,finansal,ortaklık,şirket kuruluşları,şirket birleşmeleri,tasfiye işlemleri

Telif Hakkı © 2011 Halil Öksüz. Tüm hakları saklıdır.